logo kratom
vseokratomu.cz

Lžička gramy aneb kolik gramů je lžička kratomu

lzicka gramy kratom

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, která se stává stále populárnějším a populárnějším „doplňkem stravy” po celém světě. A není se vůbec čemu divit. Ať už totiž potřebuješ povzbudit, motivovat, zvýšit koncentraci, fyzický i mentální výkon, zlepšit sex, nebo naopak toužíš po relaxu, hlubokém spánku a celkové pohodě bez jakýchkoliv bolestí, stresu, depresí, nemocí, závislostí (např. na cigaretách, drogách, lécích atd.), … kratom je smysluplnou přírodní variantou oproti chemickým sloučeninám a farmaceutickým výrobkům. 

Aby si ale z kratomu dostal přesně to, co od něj očekáváš, musíš dodržet správné dávkování. Zvlášť pokud jsi úplný začátečník, neměl bys nic podcenit. Přece jen jde o psychoaktivní látku. 

Dávkování kratomu, když jsi začátečník

Osvědčeným a nejvíce bezpečným způsobem, jak dávkovat kratom je, když si koupíš gramovou váhu s přesností na desetiny gramů a každou dávku si odvážíš a zapíšeš si její účinky. Pokud kratom zkoušíš úplně poprvé, dej si určitě nejmenší možnou dávku = 1 gram. Může se ti sice stát, že vůbec nic neucítíš, ale věř, že je to mnohem lepší cesta, než když to napoprvé přeženeš… Následující dny pak pokračuj s navyšováním dávky o 0,5 gramů, tzn. druhý den si dej 1,5 gramu, třetí den 2 gramy, čtvrtý den 2,5 gramu atd. Dokud jednoduše nenajdeš takovou dávku, která ti dává maximální prožitek.

BEZPEČNÉ DÁVKOVÁNÍ A ÚČINKY KRATOMU

  • NÍZKÁ DÁVKA KRATOMU JE 1 AŽ 5 GRAMŮ: účinky jsou euforické, kratom tě povzbudí do nejrůznějších činností, zvýší ti chuť na sex, zlepší tvoje kognitivní funkce, soustředěnost a komunikativnost, dodá ti pocit štěstí. Ovlivňuje také fyzickou odolnost, středně tlumí bolesti, uvolňuje, podporuje spánek, zlepšuje náladu, …
  • VYŠŠÍ DÁVKA KRATOMU JE 5 AŽ 7 GRAMŮ: účinky sedativní a tlumící, kratom ti uvolní a zklidní mysl, minimalizuje negativní emoce, uvolní svalstvo, vysoce utlumí bolesti, podpoří spánek, zmírní abstinenční příznaky při závislostech, …
  • DÁVKU KRATOMU NAD 7 GRAMŮ NEDOPORUČUJEME

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom každý den – zisk, nebo risk?  Ještě více energie a soustředění, mega lepší spánek, žádná nemoc… Pokud plánuješ brát kratom každý den s tím, že tvůj život najedou bude zalitý sluncem 24/7, tak POZOR!

Lžička gramy aneb dávkování kratomu podle lžičky

V případě, že už máš několikrát odzkoušené, co s tebou různé dávky kratomu dělají, můžeš od pravidelného vážení gramovou váhou upustit. To ale neznamená, že teď do sebe budeš kratomový prášek sypat úplně od oka. Mnohem rozumnější je držet se čajové lžičky, kterou stejně s největší pravděpodobností při přípravě kratomu používáš. Nastává však zásadní otázka: Kolik gramů je jedna čajová lžička kratomu? Odpověď je následující: Záleží, jak vrchovatou ji nabereš, ale přibližně se bavíme o 2 až 4 gramech. Tzn. při jedné vrchovaté čajové lžičce můžeš očekávat stimulující účinky a zvýšenou energii, při dvou lžičkách naopak sedativní účinky a úlevu od bolestí. Více lžiček si už určitě nedávej!

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom a řízení – odhalí ho testy na drogy? Kratom za volantem je hojně diskutovaným tématem. Zvlášť, pokud jde o obavy z jeho odhalení skrze policejní drogové testy. Jak to ve skutečnosti je? Článek prozradí.

A pokud už nemáš co s nimi dávkovat, mrkni na nabídku kratomů – na e-shopu od Rage Fitness najdeš zelený kratom, červený kratom, bílý kratom, žlutý kratom, zlatý kratom, ochucený kratom, ale i jeho alternativy (Mitragyna Javanica a Mitragyna Hirsuta).

Kratom, který patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness – najdeš tam všechny druhy kratomu. I v tabletách. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatelů, máme zavedený systém HACCP, dvojitou UV sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Kvalita kratomu a jeho bezpečnost. To jsou dva hlavní důvody, proč se musí provádět kratom testy. Co by měly obsahovat, jak se provádí, … nejen to se dozvíš v tomto
Je libo čaj o páté? Tento článek ti prozradí, jak si připravit chutný kratom čaj z listů kratomu. A také, jakým způsobem si čaj rozhodně nepřipravovat. Tak pojď do čtení.
Kratomové tablety jsou krokem vpřed v pohodlnosti a diskrétnosti užívání tohoto přírodního zázraku. Jaké jsou na kratom tablety recenze? Čti článek.
Dnešní doba tě neustále žene k větší produktivitě, výkonům a také ke schopnosti lépe zvládat stres. Co ti v tomto případě více pomůže? Káva vs kratom? Čti článek.