logo kratom
vseokratomu.cz

Rubrika: Barvy kratomu

Kratom je žhavé téma. Ještě aby ne… Jde totiž o přírodní látku s velice širokým spektrem účinků a zdravotních přínosů. A právě každý z těchto nových článků tě zavede hlouběji a hlouběji do uceleného světa informací o kratomu. Srozumitelně pochopíš, jak a hlavně který kratom konkrétně pomůže tobě nebo tvým nejbližším.

Borneo white kratom je jednou z variant bílého kratomu, který tě maximálně nabudí, ať už máš náročnou práci, školu nebo trénink či zápas.
Červený kratom, žlutý kratom, zelený kratom, bílý kratom, gold kratom, Maeng Da, Elephant, Bali, Borneo, Honey, … Ať víš, po kterém z nich sáhnout, tento článek ti jednotlivé druhy kratomu
Červený kratom je vyhledávaný pro své SILNÉ relaxační a analgetické účinky. Je jako příjemná teplá deka, do které se po náročném dni zachumláš a užiješ si úžasný relax i fantastický
Gold kratom patří mezi kratomové specialitky. Pokud se tak potřebuješ hodit do pohody a nejsi zrovna fanouškem těch nejsilnějších variant, tohle pro tebe může být to pravé kratomové. Poznej „gold
Pokud hledáš nejlepší kratom na energii, stimulaci, povzbuzení, ... rozhodně se zaměř na bílý kratom. To je na energii král mezi kratomy = vyšachuje všechny ostatní.
Gold kratom, neboli zlatý kratom, se velmi často zaměňuje se žlutým kratomem, což vlastně není daleko od pravdy. Rozdílné je jen zpracování kratomových listů… Účinky jsou podobné, jen slabší.
Zajímá tě, jak konkrétně ti pomůže žlutý kratom (yellow kratom)? Pokud na netu hledáš odpověď pod frází „žlutý kratom účinky”, už dál nemusíš – tady je máš všechny pěkně po
Hlavním aktérem tohoto článku je bílý kratom (white kratom). Takže pokud na netu vyhledáváš „bílý kratom účinky”, tady je máš pěkně po kupě. Ať slouží.
„Který kratom je nejsilnější?” To je často vyhledávaná otázka, na kterou ti dáme zcela jasnou odpověď – bezkonkurenčním králem je zelený kratom 100% PURE GREEN. Proč? Čti a dozvíš se.