logo kratom
vseokratomu.cz

NEJSILNĚJŠÍ kratom = zelený kratom. Proč?

nejsilnejsi kratom

Kratom je stálozeleným stromem (Mitragyna speciosa), který roste v tropických oblastech jihovýchodní Asie jako je Thajsko, Indonésie, Barma atd. V tradiční medicíně o něm najdeš zmínky už začátkem 19. století. Od té doby vzniklo spoustu variant kratomu, které se liší lokalitou pěstování a následným zpracováním. To má zásadní vliv na množství účinných látek, chuť a také barvu kratomu. Samotné účinky, tedy i jeho síla, jsou pak podmíněny obsahem tzv. indolových alkaloidů, a to zejména mitragyninu (používá se i v lékařství při léčbě chronických bolestí) a 7-α-hydroxymitragyninu (7-HMG). A tudy vede přímá cesta k nalezení toho nejsilnějšího kratomu. 

Nejsilnější kratom = zelený kratom

Zelený kratom je obecně králem kratomů. Díky němu vznikají všechny ostatní druhy. Jak? Způsobem zpracování:

 • zelený kratom (green kratom) obsahuje pouze 100% čisté listy bez žilek
 • bílý kratom (white kratom) se zpracovává z listů zeleného kratomu, jen se do něj přidávají žilky z listů a tak je o něco světlejší
 • červený kratom (red kratom) se taktéž zpracovává z listů zeleného kratomu, jen se krátce fermentují
 • žlutý kratom (yellow kratom) se opět zpracovává zpracovává z listů zeleného kratomu, ale ty se zpravidla déle fermentují než u červeného kratomu
 • zlatý kratom (gold kratom) se „pro změnu” zpracovává z listů zeleného kratomu, které se dlouze fermentují = 10 dní

Co se týče množství výše zmíněných indolových alkaloidů, pohybujeme je na opravdu vysokých hodnotách. Konkrétní budeme za chvíli, a to přímo u toho zeleného kratomu, který je nejsilnější z nejsilnějších. 

Ještě se hodí připomenout účinky zeleného kratomu – ty jsou povzbuzující, povznášející, motivující (třeba do tréninku) a při vysokých dávkách euforické (na párty značka ideál). Zároveň zelený kratom eliminuje stres a pomáhá dlouhodoběji se soustředit. Ulevuje také od depresí a sociálních fobií. Budeš tak více komunikativní a zároveň zvládneš lépe udělat práci, které tě nebaví.

kratom motivuje do cviceni
Zelený kratom například motivuje do cvičení

TIP K PŘEČTENÍ, pokud tě účinky všech kratomů zajímají více podrobněji: Kratom účinky – stimulant i sedativum v jednom

KONKRÉTNĚ: Který kratom je nejsilnější

Green Jongkong, Green Kasongan, Pure Green, Green Elephant, Super Green, Green Bali, Green Borneo a Green Maeng Da. To jsou jednotlivé druhy zeleného kratomu, které se liší lokalitou pěstování nebo jde o mixy jednotlivých kratomů. Nejsilnější z nich může být ale jenom jeden. A tím je kratom 100% PURE GREEN. 

KRATOM 100% PURE GREEN = nejlepší a nejsilnější kratom

Kratom nejvyšší možné kvality 100% Pure Green je naší vlajkovou lodí. Mícháme z něho všechny ostatní druhy kratomů (Maeng Da, Elephant, …). Je totiž nejsilnější a nejlepší ze všech. Dodává maximální euforii, dobrou náladu, ulevuje od depresí a sociálních fobií. Tvoří jej pouze 100% čisté listy zeleného kratomu bez žilek a fermentace, které se zpracovávají na velice jemný prášek. 

Kratom 100% PURE GREEN roste v oblastech plných slunce s minimem dešťů – má velmi příjemnou chuť. Je 1× až 2× UV sterilizovaný – jednou ve sterilizační místnosti v Indonésii a podruhé manuální sterilizací těsně před expedicí, ve velmi tenké vrstvě, po dobu 5 až 30 minut (podle vámi objednaného množství), a to přímo v naší výrobně v Opavě – tuhle jistotu 100% čistoty ti žádný jiný e-shop nenabízí.

ÚČINKY KRATOMU 100% PURE GREEN

5 – maximální účinky, 1 – minimální účinky

 • euforie a dobrá nálada: 5 
 • motivace do tréninku: 5
 • soustředění, chuť do práce a učení: 5
 • úleva od bolestí: 3
 • zlepšení spánku: 3
 • úleva od depresí a sociálních fobií: 5 

KRATOM 100% PURE GREEN JE TESTOVANÝ S PERFEKTNÍMI VÝSLEDKY

 • Výsledků testů na TĚŽKÉ KOVY – zjištěné hodnoty vyhovují maximálním limitům pro doplňky stravy dle nařízení Evropské komise (ES) č. 1881/06 (Hg = 0,1 mg/kg, Pb = 3,0 mg/kg, Cd = 1,0 mg/kg).
 • Výsledky testů na MYKOTOXINY – vše v normách EU.
 • Výsledky testu na PESTICIDY – úspěšně testováno na více jak 400 druhů reziduí pesticidů.
 • Výsledky testů na MITRAGYNIN, který určuje sílu kratomu – obsah 1,00 % s rozšířenou nejistotou max 0,10 % je jedním z nejlepších výsledků v ČR. POZOR na fejkové testy z USA (např. od Murray Labs), kde obsah MTG klidně vychází v hodnotách až 2,2 %, což je nemožné.

Další důvody, proč nejen tento kratom patří mezi ty nejlepší v ČR, najdeš na našem e-shopu.

TIP K PŘEČTENÍ: Chystá se v ČR zákaz kratomu? Nebo bude pouze regulovaný či ponechaný beze změn? Tato otázka donedávna neměla zcela jasnou odpověď. Teď už má! Česko čeká úplně nový zákon o psychomodulačních látkách – tedy regulace nakládání s kratomem. 

Kratomy, které patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP, dvojitou UV sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Kratomové tablety jsou krokem vpřed v pohodlnosti a diskrétnosti užívání tohoto přírodního zázraku. Jaké jsou na kratom tablety recenze? Čti článek.
Pokud nejsi v užívání kratomu žádný zelenáč, dávkování podle čajové lžičky je možnou cestou, jak užívat kratom.
Dnešní doba tě neustále žene k větší produktivitě, výkonům a také ke schopnosti lépe zvládat stres. Co ti v tomto případě více pomůže? Káva vs kratom? Čti článek.
Sněmovna schválila nový psychomodulační zákon, tzn. pravidla pro nakládání s látkami jako je kratom, HHC nebo konopí s nízkým obsahem THC. O jaká konkrétní pravidla jde? Článek prozradí.