logo kratom
vseokratomu.cz

Kratom a sex – afrodiziakum pro VĚTŠÍ touhu i výdrž

kratom a sex

Kratomové stromy mají v komunitách Indočíny a jihovýchodní Asie dlouholetou historii. První zmínky o užívání kratomových listů v místní medicíně nebo jako psychoaktivního stimulantu pro dočasné zlepšení tělesných a duševních funkcí jsou stovky let staré. Historicky je užívání kratomu velmi často spojováno s těžce pracujícími indonéskými farmáři, kterým pomáhal efektivněji zvládat velmi náročnou celodenní práci. Kromě mnoha dalšího využití pro své relaxační až tlumící, nebo naopak stimulační až euforické účinky, či zdravotní přínosy, kdy kratom pomáhá při nespavosti, stresu, depresích, bolestech, závislostech, … je také vyhledáván jako účinné afrodiziakum.

Kratom a sex – jak kratom zvyšuje sexuální výkonnost

Čím si vysvětlit, že kratom a sex je tolik oblíbenou kombinací? Existují 3 hlavní mechanismy, které se u kratomu podílejí na zvýšeném libidu:

 1. Kratom dodává energii
  Dnešní hektická doba snížené hladině energie a dlouhodobé únavě vyloženě nahrává. Což jde ruku v ruce se sexuální touhou. A jelikož je kratom stimulant, dodá tvému tělu potřebnou dávku energie.
 1. Kratom snižuje úzkosti
  Dlouhodobý stres, prudké změny nálad, úzkosti, deprese… I to jsou častí ukazatelé dnešního světa. A právě kratom ti dokáže zlepšit náladu a tím i chuť do milování.  
 1. Kratom navozuje pocity euforie
  Kratom dokáže být při vyšších dávkách euforický. A vzrušení je vždy velkým plusem, pokud se jedná o sexuální výkon.

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom účinky – stimulant i sedativum v jednom. Bez nadsázky jde o malý zázrak. Kratom je totiž všestranným pomocníkem, který ti může obrovsky ulehčit celý život. Zjisti v článku, jaký má kratom účinky.

Vědecký pohled na kratom a sex

Přestože se kratom využívá v lidovém léčitelství ke zvýšení sexuální výkonnosti už spousty a spousty let, pokud bys hledal vědecký pohled na tuto oblast, najdeš převážně jen mlhavé odpovědi. A to přesto, že studií týkajících se kratomu a jeho dopadů na tělo už bylo provedeno nespočet. Konkrétní výzkumy zaměřené na prospěšnost kratomu u sexu jsou tak zkrátka vzácné.

Ale alespoň něco… Jedna z těchto vzácných studií s názvem Improved Sexual Functioning of Long-Term Daily Users of Mitragyna speciosa se zaměřila na 92 malajských mužů, kteří každý den užívali kratom. Výsledky studie byly následující:

 • 75 můžu (82 %) uvedlo, že mají více sexuální energie
 • 71 můžu (77 %) potvrdilo prodlouženou sexuální činnost před ejakulací 
 • 70 mužů (76 %) prozradilo, že po užití kratomu neměli problémy s udržením erekce
 • 51 mužů (55 %) uvedlo, že zažilo delší vyvrcholení
 • 85 % mužů ve studii uvedlo, že díky kratomu pociťují větší spokojenost se svým sexuálním životem

Výsledky ohledně sexuálních přínosů kratomu dopadly velmi pozitivně, ovšem je třeba přihlížet k tomu, že byly získány z velmi malé cílové skupiny. Na internetu však najdeš nespočet příběhů a referencí od uživatelů kratomu, kteří potvrzují, že jim kratom do sexuálního života přináší totožné benefity.

nejlepsi kratom na sex
Kratom přináší do sexuálního života radost

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom zkušenosti – příběhy uživatelů kratomu. Reálné příběhy uživatelů ti o kratomu prozradí mnohé. Hlavně ti mohou dát tu správnou motivaci. A pomoct ti. Což je pravděpodobně to, co od kratomu chceš.

Nejlepší kratom na sex

Každý z nás je zcela unikátní a tak nelze jednoznačně říct, který konkrétní kratom je zrovna pro tebe ten nejlepší kratom na sex. Někomu více pomůže zelený kratom, jinému bílý nebo třeba červený. Je proto vhodné, aby sis každý druh kratomu vyzkoušel a našel si pro afrodiziakální účinky ten svůj TOP. Abychom tě ale nenechali úplně bezradného, tady máš krátké info s účinky jednotlivých kratomů:

 • zelený kratom účinky – povzbuzující, povznášející, motivující (např. do tréninku), při vysokých dávkách eutrofický. Zelený kratom ti přináší pocit klidu (eliminuje stres) a zároveň dlouhodobé soustředění. Ulevuje od depresí a sociálních fobií – budeš více komunikativní. Mnohem snadněji díky němu zvládneš udělat práci, která tě nebaví. Ideální je i na učení.
 • kvalitní zelený kratom prodej
 • bílý kratom účinky – ideální pro náročně pracující a sportovce, protože rychle a dlouhodobě zvyšuje koncentraci, motivaci do práce a výkon (i mentální). Je zkrátka nejlepší kratom na energii = nabudí tě jako žádný jiný. Přináší mírně euforický a povznášející pocit.
 • kvalitní bílý kratom prodej
 • červený kratom účinky – ideální, pokud hledáš přirozený způsob, jak podporovat relaxaci, která ti pomůže zmírnit stres a napětí = chceš zažívat klid a pohodu. Zároveň díky červenému kratomu docílíš kvalitnějšího a klidnějšího spánku nebo zmírníš bolesti, i chronické, které tě trápí (např. bolest hlavy, zubů, kloubů, …).
 • kvalitní červený kratom prodej
 • gold kratom účinky – mírně sedativní účinky vhodné pro relaxaci, zlepšení spánku a tlumení bolestí.
 • kvalitní gold kratom prodej 

TIP K PŘEČTENÍ: Dávkování kratomu – na každém gramu záleží. Osvědčený postup pro dávkování kratomu a pár rad k nezaplacení. Po dvou minutách čtení budeš mít jistotu, že si kratom užiješ na maximum.

Kratomy, které patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP i BIO certifikaci, UV či GAMMA sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

2 komentáře

 1. Doporučte mě nejlepší kratom na sexuální výkon a kolik gramů,před výkonem,dík.

  1. Zdravíme, Radime. Díky za dotaz. Doporučujeme se zaměřit na kratom Pure Green a Pure White (https://www.ragefitness.cz/kratom). Vyzkoušej – uvidíš. Ideálně přidej i 3-5 g argininu 15 minut před akcí. Super je také doplňovat Tribulus. Ten je však potřeba brát minimálně 21 dní v kuse, abys pocítil efekt. Vše dohromady pak stojí za to! Tribulus doporučujeme léta ověřený: https://www.ragefitness.cz/search?phrase=tribulus

   Ať slouží. Dalibor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře

 1. Doporučte mě nejlepší kratom na sexuální výkon a kolik gramů,před výkonem,dík.

  1. Zdravíme, Radime. Díky za dotaz. Doporučujeme se zaměřit na kratom Pure Green a Pure White (https://www.ragefitness.cz/kratom). Vyzkoušej – uvidíš. Ideálně přidej i 3-5 g argininu 15 minut před akcí. Super je také doplňovat Tribulus. Ten je však potřeba brát minimálně 21 dní v kuse, abys pocítil efekt. Vše dohromady pak stojí za to! Tribulus doporučujeme léta ověřený: https://www.ragefitness.cz/search?phrase=tribulus

   Ať slouží. Dalibor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Kratom extrakt. Vyzkoušej nový způsob, jak objevovat zázračné účinky kratomu. Stačí ti pouze čajová lžička a jeden z kratomových extraktů od Rage Fitness. Let's Go.
Chystáš se na zahraniční cestu, na kterou by sis rád přibalil svůj oblíbený kratom? Než to uděláš, zjisti si také, jestli může kratom do letadla. Nejen každý stát, ale i
Ještě více energie a soustředění, mega lepší spánek, žádná nemoc… Pokud plánuješ brát kratom každý den s tím, že tvůj život najedou bude zalitý sluncem 24/7, tak POZOR!
Test na kratom v moči není u nás úplně běžný. Ovšem jsou situace, kdy může být po tobě vyžadován. Jaké situace to jsou a jak dlouho je kratom v moči?