logo kratom
vseokratomu.cz

Kratom 1 kg – když víš, co je dobré a chceš to za TOP cenu

kratom 1 kg

Pokud už se poohlížíš po takovém množství, určitě nejsi žádný začátečník = víš, co chceš. Ovšem jestli jsi nováčkem, určitě pro tebe bude lepší, když prvně vyzkoušíš různé druhy kratomů v menším množství, např. po 10 gramech. Proč? Na každého z nás působí jednotlivé druhy kratomů jinak – někomu více vyhovuje zelený kratom, někomu zase bílý kratom, někoho víc nabudí White Maeng Da, jiného zas White Bali… Proto je dobré, když jednotlivé kratomy prvně vyzkoušíš v menších dávkách a následně si z nich vybereš ty své TOP. Ty si pak můžeš ponakupovat klidně po kilových baleních = kratom 1 kg se ti pak vyplatí i finančně.    

Ještě než ti sem přehledně sepíšeme pár tipů a doporučení před koupí kratomů, dáme ti tu několik článků, které by sis měl určitě o kratomu přečíst. Nebo alespoň některé z nich. Ať jsi v obraze: 

Není kratom jako kratom – na co si dej pozor před koupí kratomu

Kratom je unikátním a zcela přírodním pomocníkem, který se svým širokým spektrem účinků a zdravotních přínosů ulehčuje život spoustě lidem okolo nás. A pomůže i tobě. Ať už potřebuješ povzbudit, zvýšit motivaci, koncentraci, sexuální apetit, fyzický i mentální výkon, nebo naopak chceš zažívat relax, kvalitní spánek a celkovou pohodu bez jakýchkoliv bolestí, stresu, depresí, závislostí či nemocí… kratom je ideální přírodní volbou před různými chemickými sloučeninami a farmaceutickými výrobky.  

Proto také kratom dlouhodobě nabývá na oblibě. A trh na to samozřejmě reaguje = obchodníků s kratomem je najednou jako hub po dešti. Často ho bohužel s vidinou rychlého příjmu váží, balí a prodávají „doma z pokojíčku” i mladí a nezkušení „podnikatelé”… A s tím jde ruku v ruce velké množství zdravotních rizik. Tito mladí a nezkušení podnikatelé nemívají vůbec ověřené a dlouhodobé kontakty v Indonésii, což je zcela zásadní point pro garanci kvality kratomu. 

Proto si vždy vybírej ověřeného prodejce kratomu = musí jít ideálně o firmu s dlouhou tradicí, dobrými referencemi, zavedenou potravinářskou výrobou, certifikáty HACCP a BIO, s UV či GAMMA sterilizací kratomu atd.

1 kg kratomu – vyber si u RageFitness ten, který ti nejvíce šmakuje

  • zelený kratom (green kratom) – euforický, zvyšující koncentraci a snižující stres
  • bílý kratom (white kratom) – energizující, stimulační a povzbuzující
  • červený kratom (red kratom) – nejvíce relaxační, uklidňující, zlepšující spánek a tlumící bolesti
  • žlutý kratom (yellow kratom) – středně relaxační, uklidňující, zlepšující spánek a tlumící bolesti
  • zlatý kratom (gold kratom) – mírně relaxační, uklidňující, zlepšující spánek a tlumící bolesti

Vybírat můžeš z gramáží 10 g EKO, 20 g EKO, 50 g EKO, 100 g EKO, 250 g, 500 g a samozřejmě i 1 kg kratomu, při jehož nákupu ušetříš úplně nejvíce = kratom je v přepočtu na 1 gram nejlevnější.  

Jestli bys chtěl vyzkoušet i jiné alternativy v užívání kratomu, než jenom kratom prášek, tady je obědová nabídka:

Pozor na nadužívání kratomu! Když budeš kratom užívat ve vysokých dávkách, denně a dlouhodobě, vystavuješ se riziku, že se na něm staneš závislý a také budeš potřebovat čím dál větší množství pro stejný účinek. Proto kratom užívej pouze v době potíží nebo když jej zrovna potřebuješ (maximálně však 4× týdně a ne více jak 4 až 6 gramů/denně). Jednou za čas vysaď kratom úplně, ať se pročistíš, obnovíš toleranci a snížíš riziko vzniku závislosti. 

Kratom velkoobchod – 5 tun kratomu běžně na skladě

Pokud chceš pro svůj e-shop či kamennou prodejnu bez jakýchkoliv starostí odebírat větší množství našeho kvalitního kratomu (ale také HHC a CBD) za velkoobchodní = VÝRAZNĚ nižší ceny, kontaktuj nás. A CO SE KRATOMU TÝČE, jsme jedni z největších importérů v ČR. Běžně máme skladem až 5000 kg (ano, 5 tun!) čerstvého kratomu. 

Kratomy, které patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP i BIO certifikaci, UV a GAMMA sterilizaci. Spolehnout se můžeš na vynikající rozpustnost a chuť kratomu, ale také na perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je.

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj. 

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Dnešní doba tě neustále žene k větší produktivitě, výkonům a také ke schopnosti lépe zvládat stres. Co ti v tomto případě více pomůže? Káva vs kratom? Čti článek.
Sněmovna schválila nový psychomodulační zákon, tzn. pravidla pro nakládání s látkami jako je kratom, HHC nebo konopí s nízkým obsahem THC. O jaká konkrétní pravidla jde? Článek prozradí.
Kratom zásadně ulehčuje život spoustě lidem okolo nás. A dokáže pomoct i tobě. Musí však splňovat jedno podstatné kritérium, a to je prvotřídní kvalita. Jen kvalitní kratom ti totiž bezpečně
Trápí tě závislost na kratomu? Pokud se ji chceš zbavit bez abstinenčních příznaků, tak stonky a žilky kratomu (Stems and Veins) je přesně to, co ti efektivně pomůže.