vseokratomu.cz

Příprava kratomu – je to snadné jako facka

kratom s vodou

Existuje několik možností, jak si kratom připravit – od těch nejjednodušších a nejoblíbenějších až po ty méně oblíbené. Projedeme je ale všechny. Pojďme na to.   

Kratom s čistou neperlivou vodou

Ideálně použij shaker (lepší výsledek než když rozmícháš kratom ve sklenici). Do shakeru dej maximálně 250 ml čisté vody, přidej patřičnou dávku kratomu a přelévej tam a zpátky po dobu cca 30 vteřin. NEŠTĚRCHEJ. Kratom se tak nejlépe rozmíchá a nenapění. Vše můžeš vypít naráz a následně zapít (chuť kratomu je výrazně hořká) nebo můžeš vodu s kratomem popíjet v průběhu dne. Volba je na tobě, každopádně při „kopnutí” budou účinky intenzivnější, než když budeš kratom popíjet.

ragefitness kratom opava gold maeng da baleni
Rage Fitness kratom Opava gold maeng da balení

Kratom s džusem

Oblíbenější varianta kratomu s čistou vodou. Jak už jsme zmínili, chuť kratomu je výrazně hořká a sladkost džusu tuto hořkost zmírní. Hodí se například pomerančový nebo hruškový džus. Ale vyzkoušet můžeš i jiné…

Kratomové tablety

Praktický způsob užívání kratomu, při kterém se navíc nemusíš potýkat s chutí kratomu. Nejlepší tablety kratomu najdeš na e-shopu od RageFitness.

Kratom na lžičku

Asi nemusíme vysvětlovat, že tato varianta kvůli hořkosti kratomu není úplně moc oblíbená. Ale pokud fakt spěcháš, tak si jednoduše odvážené množství kratomu strč do pusy a zapij vodou/džusem.  

Kratomový čaj

V Asii je běžný čas z kratomových listů. Ty se ale u nás neprodávají, takže si musíš vystačit s práškem. Příprava je jednoduchá – nasyp požadované množství prášku kratomu do hrnku a zalij horkou vodou. Pro zlepšení chuti přidej svůj jiný oblíbený čaj nebo například citron.

Tak co, který způsob přípravy kratomu využíváš ty? Máš i nějaké jiné tipy, jak kratom připravit? Poděl se s námi v komentářích. 

Kratom, který patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP, dvojitou UV sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj. 

Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Reálné příběhy uživatelů ti o kratomu prozradí mnohé. Hlavně ti mohou dát tu správnou motivaci. A pomoct ti. Což je pravděpodobně to, co od kratomu chceš.
Zelený kratom, červený kratom, bílý, žlutý a zlatý. Borneo, Pure, Bali, Maeng Da, Elephant, Jongkong, Kasongan, … 1× UV nebo 2× UV. Pokud chceš mít 100% jistotu, že do
Mitragyna speciosa je neobyčejným tropickým stromem, jehož sláva pronikla daleko za hranice, kde běžně roste. Tento článek ti o něm poví vše podstatné. Inspiruj se.
Národní protidrogový koordinátor a výkonný místopředseda Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Mgr. Jindřich Vobořil, Pg.Dip. se s týmem odborníků výrazně zasadil o to, že se kratom nestal zakázanou látkou.