logo kratom
vseokratomu.cz

Příprava kratomu – je to snadné jako facka

priprava kratomu sklenice

Existuje několik možností, jak si kratom připravit – od těch nejjednodušších a nejoblíbenějších až po ty méně oblíbené. Projedeme je ale všechny. Pojďme na to.   

Kratom s čistou neperlivou vodou

Ideálně použij shaker (lepší výsledek než když rozmícháš kratom ve sklenici). Do shakeru dej maximálně 250 ml čisté vody, přidej patřičnou dávku kratomu a přelévej tam a zpátky po dobu cca 30 vteřin. NEŠTĚRCHEJ. Kratom se tak nejlépe rozmíchá a nenapění. Vše můžeš vypít naráz a následně zapít (chuť kratomu je výrazně hořká) nebo můžeš vodu s kratomem popíjet v průběhu dne. Volba je na tobě, každopádně při „kopnutí” budou účinky intenzivnější, než když budeš kratom popíjet.

ragefitness kratom opava gold maeng da baleni
Rage Fitness kratom Opava gold maeng da balení

Kratom s džusem

Oblíbenější varianta kratomu s čistou vodou. Jak už jsme zmínili, chuť kratomu je výrazně hořká a sladkost džusu tuto hořkost zmírní. Hodí se například pomerančový nebo hruškový džus. Ale vyzkoušet můžeš i jiné…

Kratomové tablety

Praktický způsob užívání kratomu, při kterém se navíc nemusíš potýkat s chutí kratomu. Nejlepší tablety kratomu najdeš na e-shopu od RageFitness.

Kratom na lžičku

Asi nemusíme vysvětlovat, že tato varianta kvůli hořkosti kratomu není úplně moc oblíbená. Ale pokud fakt spěcháš, tak si jednoduše odvážené množství kratomu strč do pusy a zapij vodou/džusem.  

Kratomový čaj

V Asii je běžný čas z kratomových listů. Ty se ale u nás neprodávají, takže si musíš vystačit s práškem. Příprava je jednoduchá – nasyp požadované množství prášku kratomu do hrnku a zalij horkou vodou. Pro zlepšení chuti přidej svůj jiný oblíbený čaj nebo například citron.

Tak co, který způsob přípravy kratomu využíváš ty? Máš i nějaké jiné tipy, jak kratom připravit? Poděl se s námi v komentářích. 

Kratom, který patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP, dvojitou UV sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj. 

Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Ještě více energie a soustředění, mega lepší spánek, žádná nemoc… Pokud plánuješ brát kratom každý den s tím, že tvůj život najedou bude zalitý sluncem 24/7, tak POZOR!
Test na kratom v moči není u nás úplně běžný. Ovšem jsou situace, kdy může být po tobě vyžadován. Jaké situace to jsou a jak dlouho je kratom v moči?
Jde vidět, že víš, co chceš. Kratom 1 kg totiž není pro žádné zelenáče. A pokud hledáš i kvalitu za super cenu, nebo máš zájem o velkoobchodní nabídku, čti tento
Borneo white kratom je jednou z variant bílého kratomu, který tě maximálně nabudí, ať už máš náročnou práci, školu nebo trénink či zápas.