logo kratom
vseokratomu.cz

Kratom extrakt dávkování. Stačí ti čajová lžička

kratom extrakt davkovani

Kratom je zcela přírodní látkou s dlouholetou historií, velice širokým spektrem účinků (stimulační až euforické, nebo relaxační až tlumící) a zdravotních přínosů (pomáhá například při akutních a chronických bolestech, depresích, stresu, nespavosti, vyčerpání, respiračních nemocech, závislostech, … využívá se při léčbě průjmu, horečky, cukrovky, hypertenze, … ale také třeba zlepšuje sex). Hlavními účinnými látkami kratomu jsou indolové alkaloidy, zejména mitragynin a 7-hydroxymitragynin, které působí na opioidní receptory v našem mozku. 

Kratom pochází převážně z Indonésie, kdy se z tradičních kratomových stromů (Mitragyna speciosa) sbírají až 30 cm dlouhé a 20 cm široké listy s charakteristickými žilkami zelené, bílé nebo červené barvy. Tyto listy se primárně v následujícím procesu myjí, suší, někdy fermentují a melou na jemný prášek, kratom, který následně užíváš.

 • kratomové listy s bílou barvou žilek = bílý kratom (white kratom) je energizující, stimulační, povzbuzující
 • kratomové listy se zelenou barvou žilek = zelený kratom (green kratom) je euforický, zvyšuje koncentraci a snižuje stres
 • kratomové listy s červenou barvou žilek = červený kratom (red kratom) je relaxační a uklidňující

Anebo se účinně extrahují všechny důležité látky kratomu do tekuté formy = tekutý extrakt kratomu. Ať už tak, nebo onak, kratom je výbornou alternativou pro všechny, kteří v dnešní době upřednostní přírodní před použitím různých chemických sloučenin a farmaceutických výrobků.   

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom barvy – prozradí ti nejvíce o účincích kratomu. Červený kratom, zelený kratom, bílý kratom, žlutý kratom i gold kratom. Každý z nich má své specifické účinky a zdravotní přínosy. Které barvy kratomu jsou pro tebe ty TOP?

Kratom prášek – nejčastější varianta užívání kratomu

Původní obyvatelé jihovýchodní Asie, odkud kratomový strom pochází, žvýkali čerstvé listy kratomu. Například rolníci užívali kratom, aby zvládli fyzicky extrémně náročnou práci na svých polích. Stejně tak byl kratom výbavou snad každého tamního léčitele. Dnes se však kratom převážně užívá v podobě sušeného, jemně rozemletého prášku. Jak? Na to ti nejlépe odpoví tyto dva články:

Kratom extrakt – tekutá varianta kratomu

Kratom extrakt je nový způsob, jak můžeš objevovat zázračné účinky kratomu. Tento tekutý extrakt extrahujeme ze zeleného kratomu 100% PURE GREEN, který je zároveň naší vlajkovou lodí – je totiž nejlepší a nejsilnější ze všech našich kratomů. Tento tekutý kratom ti dodá maximální euforii, dobrou náladu, soustředěnost, chuť do práce a učení i motivaci do tréninku. Uleví ti i od depresí a sociálních fobií. 

ÚČINKY TEKUTÉHO EXTRAKTU KRATOMU

5 – maximální účinky, 1 – minimální účinky

 • euforie a dobrá nálada: 5 
 • soustředění, chuť do práce a učení: 5
 • motivace do tréninku: 5
 • úleva od bolestí: 3 
 • zlepšení spánku: 3 
 • úleva od depresí a sociálních fobií: 5 

Kratom extrakt dávkování – na lžičku nebo do sklenice s vodou

Lahvička s extraktem kratomu o objemu 250 ml obsahuje 1320 mg mitragyninu. Jedna čajová lžička tohoto tekutého extraktu tak obsahuje přibližně stejný obsah účinných látek jako 5 gramů kratomu. Z jedné lahvičky si dáš cca 50 takových čajových lžiček extraktu kratomu.   

Druhou variantou je lahvička s extraktem kratomu o objemu 15 ml, který obsahuje 80 mg mitragyninu. Z této lahvičky si dáš cca 3 čajové lžičky kratomového extraktu.  

Kratom extrakt je rozpustný ve vodě, takže jej můžeš vypít ve sklenici s vodou – naprosto ideální je do cca 100 ml vody. Nebo si ho jednoduše dej na lžičce bez jakéhokoliv naředění. Záleží na tobě. Kratom extrakt obsahuje přírodní aromata a zbytkové množství alkoholu.

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom každý den – zisk, nebo risk? Ještě více energie a soustředění, mega lepší spánek, žádná nemoc… Pokud plánuješ brát kratom každý den s tím, že tvůj život najedou bude zalitý sluncem 24/7, tak POZOR!

Kratom tablety – další alternativa, kterou najdeš na Rage Fitness e-shopu

Kratom tablety ti přináší několik benefitů. Tady jsou:

 • kratomové tablety můžeš jednoduše přenášet a brát si je s sebou na cesty
 • každá kratom tableta má stejnou hmotnost, takže máš jednoduchý přehled o dávkování
 • nemusíš se zdržovat vážením kratomu jako při práškové variantě
 • kratomové tablety si můžeš snadno rozlomit na menší kousky
 • kratomové tablety jsou diskrétní a můžeš je snadno skladovat
 • nemusíš se potýkat s hořkou chutí kratomu

Vybírat můžeš tablety ze zeleného kratomu, bílého kratomu a červeného kratomu.

Kratomy a jeho alternativy v užívání, které patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP i BIO certifikaci, UV či GAMMA sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Kratomové tablety jsou krokem vpřed v pohodlnosti a diskrétnosti užívání tohoto přírodního zázraku. Jaké jsou na kratom tablety recenze? Čti článek.
Pokud nejsi v užívání kratomu žádný zelenáč, dávkování podle čajové lžičky je možnou cestou, jak užívat kratom.
Dnešní doba tě neustále žene k větší produktivitě, výkonům a také ke schopnosti lépe zvládat stres. Co ti v tomto případě více pomůže? Káva vs kratom? Čti článek.
Sněmovna schválila nový psychomodulační zákon, tzn. pravidla pro nakládání s látkami jako je kratom, HHC nebo konopí s nízkým obsahem THC. O jaká konkrétní pravidla jde? Článek prozradí.