Štítek: Kratom rostlina

Kratom pochází převážně z Indonésie, kdy se z tradičních kratomových stromů (Mitragyna speciosa) sbírají až 30 cm dlouhé a 20 cm široké listy s charakteristickými žilkami zelené, červené, žluté nebo bílé barvy. Tyto listy se následně myjí, suší (někdy fermentují) a melou na jemný prášek, kratom, který se následně užívá.

Chceš vědět víc? Koukni na články v našem blogu.

Větší sexuální energie, delší erekce, výdrž před ejakulací i samotné vyvrcholení… Tak taková může být změna i ve tvém sexuálním životě. Zjisti, proč je kratom a sex tak oblíbenou kombinací.
Červený kratom, žlutý kratom, zelený kratom, bílý kratom, gold kratom, Maeng Da, Elephant, Bali, Borneo, Honey, … Ať víš, po kterém z nich sáhnout, tento článek ti jednotlivé druhy kratomu
Červený kratom je vyhledávaný pro své SILNÉ relaxační a analgetické účinky. Je jako příjemná teplá deka, do které se po náročném dni zachumláš a užiješ si úžasný relax i fantastický
Gold kratom patří mezi kratomové specialitky. Pokud se tak potřebuješ hodit do pohody a nejsi zrovna fanouškem těch nejsilnějších variant, tohle pro tebe může být to pravé kratomové. Poznej „gold
Pokud hledáš nejlepší kratom na energii, stimulaci, povzbuzení, ... rozhodně se zaměř na bílý kratom. To je na energii král mezi kratomy = vyšachuje všechny ostatní.
Gold kratom, neboli zlatý kratom, se velmi často zaměňuje se žlutým kratomem, což vlastně není daleko od pravdy. Rozdílné je jen zpracování kratomových listů… Účinky jsou podobné, jen slabší.
Zajímá tě, jak konkrétně ti pomůže žlutý kratom (yellow kratom)? Pokud na netu hledáš odpověď pod frází „žlutý kratom účinky”, už dál nemusíš – tady je máš všechny pěkně po
Hlavním aktérem tohoto článku je bílý kratom (white kratom). Takže pokud na netu vyhledáváš „bílý kratom účinky”, tady je máš pěkně po kupě. Ať slouží.
Mitragyna speciosa je neobyčejným tropickým stromem, jehož sláva pronikla daleko za hranice, kde běžně roste. Tento článek ti o něm poví vše podstatné. Inspiruj se.
„Který kratom je nejsilnější?” To je často vyhledávaná otázka, na kterou ti dáme zcela jasnou odpověď – bezkonkurenčním králem je zelený kratom 100% PURE GREEN. Proč? Čti a dozvíš se.
I když je kratom stále jenom kratom, tak ten zelený má pár NEJ. Jaké má zelený kratom účinky a jaké druhy zeleného kratomu můžeš vyzkoušet? Čti a inspiruj se.
Co je to kratom? Účinky kratomu. Zdravotní přínosy a rizika kratomu. Načerpej během 5 minut čtení ty nejzásadnější informace. Ať víš, jestli tento malý zázrak pomůže i tobě...