logo kratom
vseokratomu.cz

Kratom extrakt – alternativa v užívání kratomu

kratom bonbony

Kratom je přírodní látkou z listů tropického stromu Mitragyna speciosa, která v menších dávkách působí stimulačně, tzn. nabudí tvůj organismus, máš větší energii, sexuální výkonnost a třeba větší chuť do práce a učení. Ve vyšších dávkách působí euforicky a v ještě vyšších dávkách naopak sedativně – užíváš si relax, kvalitnější spánek atd. Kratom je také velmi oblíbený pro své zdravotní přínosy, kdy ulevuje od bolestí, stresu, přetížení a napětí. Zvyšuje také imunitu, pomáhá vysadit cigarety, alkohol, drogy, antidepresiva a další léčiva. Využívá se i při léčbě průjmu, horečky, cukrovky, hypertenze a dalších zdravotních neduhů.      

TIP K PŘEČTENÍ: Kratom zkušenosti – příběhy uživatelů kratomu. Reálné příběhy uživatelů ti o kratomu prozradí mnohé. Hlavně ti mohou dát tu správnou motivaci. A pomoct ti. Což je pravděpodobně to, co od kratomu chceš.

Kratom prášek – nejčastější varianta užívání kratomu

Původní obyvatelé jihovýchodní Asie, odkud kratomový strom Mitragyna speciosa pochází, žvýkali čerstvé listy kratomu. Například rolníci užívali kratom, aby zvládli celodenní fyzicky náročnou práci na svých polích. Jedna z legend dokonce praví, že v Thajsku, Indonésii a Malajsii si otcové raději vybírali ženicha pro svou dceru, který užíval kratom, protože byl pracovitější. Stejně tak byl kratom výbavou snad každého tamního léčitele.

Dnes se však kratom převážně užívá v podobě sušeného, jemně rozemletého prášku, který můžeš užívat hned několika způsoby:

  • kratomový prášek s čistou neperlivou vodou – buď kratom lžičkou rozmíchej ve sklenici s vodou, ovšem mnohem lepší variantou je, když do shakeru s vodou přidáš potřebnou dávku kratomu a vše pak v shakeru přeléváš tam a zpátky po dobu cca 30 vteřin. Hlavně to ale neštěrchej! Kratom se ti tak nejlépe rozmíchá a nenapění. Vše pak vypij naráz – intenzivnější účinky, nebo popíjej v průběhu dne. 
  • kratomový prášek s džusem – chuť kratomu je výrazně hořká, proto někteří uživatelé volí pro zjemnění třeba pomerančový džus. 
  • kratomový prášek na lžičku (Toss & Wash) – pokud fakt spěcháš a nevadí ti hořká chuť, je tento způsob užívání kratomu taktéž jednou z možností. Prostě si dáš odvážené množství kratomu do pusy a zapiješ to vodou nebo džusem. Hotovo.
  • kratomový čaj – kratomové listy se u nás neprodávají, takže variantou je čaj z kratomového prášku. Pro lepší chuť oslaď cukrem, medem a přidej citron.

Někteří uživatele si míchají kratom do jídla. Tady je ale potřeba podotknout, že pokud budeš kratom užívat na plný žaludek, nástup jeho účinků bude pomalejší. Obecně se kratom doporučuje nalačno.  

TIP K PŘEČTENÍ: Druhy kratomu – 3 základní, nekonečno dalších. Červený kratom, žlutý kratom, zelený kratom, bílý kratom, gold kratom, Maeng Da, Elephant, Bali, Borneo, Honey, … Ať víš, po kterém z nich sáhnout, tento článek ti jednotlivé druhy kratomu

Kratom extrakt – tekutá varianta kratomu

Tekutý extrakt je ze zeleného kratomu 100% Pure Green. Lahvička s extraktem kratomu o objemu 250 ml obsahuje 1320 mg mitragyninu. Jedna čajová lžička tekutého extraktu tak obsahuje přibližně stejný obsah účinných látek jako 5 gramů kratomu. Z jedné lahvičky si dáš přibližně 50 takových čajových lžiček extraktu kratomu.   

Druhou variantou je lahvička s extraktem kratomu o objemu 15 ml, který obsahuje 80 mg mitragyninu. Z jedné takové lahvičky si dáš přibližně 3 čajové lžičky extraktu kratomu.   

Kratom extrakt je rozpustný ve vodě, takže jej můžeš vypít ve sklenici s vodou (naprosto ideální je do cca 100 ml vody). Nebo si ho prostě dej na lžičce bez jakéhokoliv naředění. Volba je na tobě. Kratom extrakt obsahuje přírodní aromata a zbytkové množství alkoholu.

Objevuj kratom extrakty

Další alternativa, kterou najdeš na e-shopu Rage Fitness

KRATOM TABLETY

Kratom tablety ti přináší několik benefitů, kdy tím nejpodstatnějším z nich je pohodlí. Máš je kdykoliv po ruce, zaručují ti přesné a konzistentní dávkování – nemusíš se zdržovat vážením, jsou diskrétní a jednoduše se skladují. Navíc jednoduše vyzraješ nad hořkou chutí.

Vybírat můžeš tablety ze zeleného kratomu, bílého kratomu a červeného kratomu. Každá taková tableta má 1 gram, který obsahuje: 

  • 95 % Pure Green/White/Red kratomu (0,95 g)
  • 2,5 % kukuřičného škrobu (0,025 g)
  • 2,5 % stearanu hořečnatého (0,025 g)
  • v 5 tabletách máš 4,75 gramů čistého zeleného/bílého/červeného kratomu

Objevuj kratomové tablety

Kratomy a jeho alternativy v užívání, které patří mezi ty NEJLEPŠÍ V ČR

Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého těla dáváš MAXIMÁLNÍ kvalitu, mrkni na e-shop od RageFitness. Jsme na trhu přes 5 let, odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP i BIO certifikaci, UV či GAMMA sterilizaci, rozmělnění na nejjemnější nanoprášek a perfektní výsledky testů kratomu. Vše dopodrobna najdeš u každého jednotlivého kratomu – a že jich na e-shopu je. 

Mrkni. Vyzkoušej. Vzdělávej se. Komentuj.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Picture of Vše o kratomu
Vše o kratomu

Blog o tom, co to je Kratom a další praktické informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
Kvalita kratomu a jeho bezpečnost. To jsou dva hlavní důvody, proč se musí provádět kratom testy. Co by měly obsahovat, jak se provádí, … nejen to se dozvíš v tomto
Je libo čaj o páté? Tento článek ti prozradí, jak si připravit chutný kratom čaj z listů kratomu. A také, jakým způsobem si čaj rozhodně nepřipravovat. Tak pojď do čtení.
Kratomové tablety jsou krokem vpřed v pohodlnosti a diskrétnosti užívání tohoto přírodního zázraku. Jaké jsou na kratom tablety recenze? Čti článek.
Pokud nejsi v užívání kratomu žádný zelenáč, dávkování podle čajové lžičky je možnou cestou, jak užívat kratom.