logo kratom
vseokratomu.cz

Rubrika: Kratom novinky

Kratom je žhavé téma. Ještě aby ne… Jde totiž o přírodní látku s velice širokým spektrem účinků a zdravotních přínosů. A právě každý z těchto nových článků tě zavede hlouběji a hlouběji do uceleného světa informací o kratomu. Srozumitelně pochopíš, jak a hlavně který kratom konkrétně pomůže tobě nebo tvým nejbližším.

Sněmovna schválila nový psychomodulační zákon, tzn. pravidla pro nakládání s látkami jako je kratom, HHC nebo konopí s nízkým obsahem THC. O jaká konkrétní pravidla jde? Článek prozradí.
Kratom extrakt nebo třeba kratom tablety jsou alternativy v užívání kratomu, které ti přinesou hlavně pohodlí. V čem konkrétně? Čti a dozvíš se.
Kratom za volantem je hojně diskutovaným tématem. Zvlášť, pokud jde o obavy z jeho odhalení skrze policejní drogové testy. Jak to ve skutečnosti je? Článek prozradí.
Červený kratom, zelený kratom, bílý kratom, žlutý kratom i gold kratom. Každý z nich má své specifické účinky a zdravotní přínosy. Které barvy kratomu jsou pro tebe ty TOP?
Pokud rád cestuješ a zajímá tě, jestli je kratom legální nejen v ČR, ale i jinde v Evropě, Asii nebo třeba v Americe, tak tento článek ti dá jasnou odpověď.
Zelený kratom, červený kratom, bílý, žlutý a zlatý. Borneo, Pure, Bali, Maeng Da, Elephant, Jongkong, Kasongan, … 1× UV nebo 2× UV. Pokud chceš mít 100% jistotu, že do svého
Mitragyna speciosa je neobyčejným tropickým stromem, jehož sláva pronikla daleko za hranice, kde běžně roste. Tento článek ti o něm poví vše podstatné. Inspiruj se.
Národní protidrogový koordinátor a výkonný místopředseda Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Mgr. Jindřich Vobořil, Pg.Dip. se s týmem odborníků výrazně zasadil o to, že se kratom nestal zakázanou látkou.
Raději ne! Může jít o banality, ale také vůbec… Zjisti, proč je lepší kratom a alkohol nemíchat a jak si vůbec oba adepti vedou na poli rizikovosti mezi dalšími psychoaktivními
I když smrtelné předávkování kratomem téměř nehrozí, je důležité k němu přistupovat s respektem. Závislost ani abstinenční příznaky nejsou nijak příjemné. Čti článek a měj přehled.
Pohodlí. Takový benefit ti přinesou kratom tablety a kratom kapsle. Co konkrétně to pro tebe znamená? Čti článek a buď v obraze.
Bude kratom zakázaný, regulovaný nebo ponechaný beze změn? Na tuto zásadní otázku se poslední cca rok vedly divoké politické debaty. A už víme, jak to dopadlo. Čti článek.
I když je kratom stále jenom kratom, tak ten zelený má pár NEJ. Jaké má zelený kratom účinky a jaké druhy zeleného kratomu můžeš vyzkoušet? Čti a inspiruj se.
Co je to kratom? Účinky kratomu. Zdravotní přínosy a rizika kratomu. Načerpej během 5 minut čtení ty nejzásadnější informace. Ať víš, jestli tento malý zázrak pomůže i tobě...